Norrlands Nations Spexensembles styrelse läsåret HT2017/VT2018







Spexrex
(ordförande)

Minna Robertsson
073 807 50 07
spexrex@nonsensspex.se


Spexreterare
(sekreterare)

Madeleine Isaksson
Omstart - Ombytta roller!

spexreterare@nonsensspex.se

 



Spexpix
(kassör)

Josefina Sörholm Ramstedt


spexpix@nonsensspex.se


Haruspex
(medlemsansvarig)

Erik Blom
haruspex@nonsensspex.se



Matrix
(materialansvarig)

Suvi Turunen


matrix@nonsensspex.se


Barbarmat
(matansvarig)

Lovisa Krohn


mat@nonsensspex.se


Barbarbar
(dryckesansvarig)

Suvi Turunen II


bar@nonsensspex.se


Spwebbmaster
(webbansvarig)

Toivo Tuma Niemi


spwebben@nonsensspex.se



Propagandaminister
(marknadsföringsansvarig)

Erik Draken


propaganda@nonsensspex.se






Horden
(suppleanter)

horden@nonsensspex.se





Elisa Andersson Hurula


Elisa Andersson Hurula


Elisa Andersson Hurula





Här finns vi!



Besöksadress:


Norrlands Nation
Västra Ågatan 14
Uppsala

Varje onsdag 18dk finns vi i teatern i källaren. Välkommen!












Visa större karta